Freya Melamin

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

freya-icon-dark

Hakkımızda

1975 yılında Türkiye’deki ilk melamin üretim tesislerinden birini kuran ve bugün sektörününün öncüsü birçok firmanın kurulmasında ve hizmet vermesinde emeği olan Hasan Uzun’un torunları tarafından kurulan Freya Melamin & Homeware, melamin ev ve mutfak eşyaları üretmektedir. Üretim hayatına 2014 yılında başlayan Freya, üç nesillik sektörel bilgisi ile dayanıklı, genç yönetim kadrosuyla estetik, güncel AR-GE çalışmaları ve uzman kadrosuyla pratik ve geleceğe yönelik mutfak ve ev eşyaları üretmektedir.

2014 yılında 8 ürün çeşidi ile başlayan yolculuğumuzun, 2020 sonunda 250’yi aşması; züccaciye ve alt sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın göstermiş olduğu ilgiye, bizim de aynı seviyede karşılık verdiğimizi doğrular niteliktedir. Tek mağaza sayısına sahip kobi ortaklarımızdan, +9.000 mağaza zincirine sahip iş ortaklarımıza kadar hem toptan hem perakende alanında geniş bir portföye böyle kısa bir sürede ulaşmak, bize güvenen bütün paydaşlarımız adına gurur kaynağımızdır.

Freya olarak, 6 sene gibi kısa bir sürede 20’den fazla ülkeye ve 4’ten fazla kıtaya ihracat yaptık. Zamanın ruhunu anlayan ve dünya vatandaşı olmayı içselleştiren yönetim kadrosuyla sadece sınırların içinde değil, sınırların ötesinde de sağlıklı ve uzun dönem ilişkiler geliştirmeyi hedefledik. Bugün Avrupa’dan Ortadoğu’ya, Kuzey Amerika’dan Asya’ya kadar birçok noktada Freya melamin mutfak ve ev ürünlerimizi tercih eden her bir paydaşımızla tekrar bir araya geldiğimizde bu hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. 


+3500 Mutlu Müşteri

+20 Ülkeye İhracat


+250 Ürün Çeşidi


+15 Organizasyon ve Etkinlik

İhracat Yaptığımız Ülkeler

Belge & Sertifikalarımız